karsn

yafeda
Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş., otomotiv sektöründe faaliyet gösterir. Ticari araç üretimi yapar ve özellikle toplu taşıma araçlarına odaklanır. Sürdürülebilir ve yenilikçi taşıma çözümleri sunmayı hedefler.borsa beyi
KARSAN Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş.'nin (KARSN) hisse senedi, son dönemde dikkat çeken bir grafik formasyonunu kırdı. direnç seviyesi olarak görülen 12,40 TL seviyesini aşmayı başardı. Bundan sonra İlk direnç seviyesi 13,89 TL'ye ulaşarak yükseliş trendine girdi. Şimdi gözler, ikinci direnç seviyesi olan 15,05 TL'de.

Uzmanlar, KARSN hissesinin yakın gelecekteki potansiyelini değerlendirirken 18,84 TL, 26,06 TL ve 28,82 TL gibi önemli hedef seviyelerine dikkat çekiyorlar. Ancak yatırımcıların bilmesi gereken önemli bir husus, hisse senedi piyasasının dalgalı doğası ve risklerin her zaman mevcut olduğudur.

Bu haber, yatırım tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım kararı, kişisel mali durumunuz ve yatırım hedefleriniz dikkate alınarak yapılmalıdır.
nidaa
Karsn %50 bağlı ortaklığı HCI (Hervouet Corporate Industry SAS), İsviçre'nin Cenevre şehrine yönelik 35 adet (e-Atak ve e-Jest) elektrikli araç siparişi aldığını açıkladı.

Bu önemli anlaşmanın toplam değeri yaklaşık 11.5 milyon EURO'dur, ve güncel kurdan çevrildiğinde 332 milyon TL'yi aşmaktadır.
fikir tepe
KARSN – JCR Avrasya tarafından şirketin Şirketimizin uzun vadeli ulusal notunun BBB+(tr) ve kısa vadeli ulusal notlarının J2 (tr) olarak, not görünümlerinin Stabil olarak belirlendiği açıklandı.
ekomonist
KARSN – Şirketin Norveçli VY Grup ile, Finlandiya Remoted firması tarafından Tampere şehrinde kullanılmasına yönelik 1 adet 8 metre Otonom e-Atak araç satışı için sözleşme imzaladığı açıklandı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol